Hakkımızda

TurkchatFan Türkçe sohbet sitesi; Türkiye ve Dünyanın heryerinden aynı dili konuşabilen aynı veya farklı kültürlerde yetişmiş insanların buluşma noktasıdır. Katılımcıların birbirlerini tanıma, tanışma, iletişim gibi sosyal aktivitelerini güvenli bir ortamda gerçekleştirebileceği Türkçe chat sitesidir. 

Turkchat Fan platformu; Web, Mobil ve Mirc script gibi birbirinden farklı bağlantı araçları ile farklı bağlantı seçenekleri sunar. 

Turkchatfan site yönetim kadrosu, sohbet siteleri yönetimi alanında yeterli tecrübe ve birikime sahip yöneticilerden oluşmaktadır. 

Site yönetim anlayışımız kişilere ve olaylara eşdeğer’de yaklaşım göstermektir. Bu geniş oluşum içerisinde yetkili kadro için, kullanıcılardan gelen fikir Öner’i ve şikayetler önemle takip edilmektedir.

Sitenin yayın yapması aşamasında kullanıcıdan herhangi bir ücret talep edilmez. Turkchat fan; Hedefinde gelir elde etmek olmayan bir türk chat sitesidir. Bedava hizmet vermeye devam edecektir. 

Misyonunuz: 

Sohbet etme aktivitesine herkesin ihtiyaç duyduğunu düşünüyoruz. İnsanların iletişimlerini güçlendirmesi gerektiği için yayında olmaya devam ediyoruz. Birlikte oluşturduğumuz kitlenin samimi dostluklar doğuracağına inanızyoruz.

Vizyonumuz:

Web sohbet, Mirc sohbet ve mobil sohbet sistemlerinin gelişimine katkıda bulunmak, Türkiye ve Avrupa’da yaşayan insanlar arasında bir diyalog oluşumunu sağlamak,  Her nerede olursa olsun insanların birbirine uzakta olsa yakınlaşmasını sağlamak.