Sözleşme

KULLANIM SÖZLEŞMESİ TURKCHATFAN.COM

Turkchatfan.com (Site) olarak anılacaktır.

İş bu Kullanım Şartları, Turkchat fan internet sitesi ve uygulaması ile tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle kullanıcı, kişi veya kisiler olarak anılacaktır)

Bu siteye ulaşabilen giriş yapan herkes aşağıdaki kullanım sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Sözleşme tarafları

Bu sözleşme Site ile kullanıcılar arasında yapılmış ve yayınlandıktan sonra yürürlüğe girmiştir. 

Sözleşme gereği 

Site kullanım yönergelerini içerir ve tarafların sorumluluklarını belirtir. 

Sözleşme hükümleri.

Siteye bağlanıldığı andan itibaren ücretsiz bir hizmet söz konusudur. Site içerisinde doldurulması gereken forumlar kullanıcı kendi insiyatifi tarafından yazılır. Bu bilgiler üçüncü bir şahıs ile paylaşılmaz. 

Kullanıcı sitenin bazı bölümlerinde üyelik gerektiren kısımlarını kullanmak istediğinde mail adresi doğrulaması yapmak zorunda kalabilir. Bu durum site güvenliği içindir. Şifre veya kullanıcı adı belirlenirken Kişiler gerçek olmayan doğru olmayan bilgiler verdiğinde oluşacak sorunlardan kendileri sorumludur. 

Site içerisinde kullanılan kullanıcı adları, şifreler site yönetimi tarafından iptal edilebilir. Kanallar, rumuzlar, site yönetimine aittir. site içerisinde belirlenen şifreleri bir başkası ile paylaşmaktan doğan sorunlardan Kişiler kendileri sorumludur. Site içerisinde yine bir başka şahıslarla paylaşılan her türlü kişisel bilgi belge ve dökümanlar ile ilgili oluşacak sorunlardan Kişiler kendileri sorumludur. 

Kişilerin kendi aralarında yaşadığı özel sorunlardan dolayı (sanalda veya Real) bu site sorumlu değildir. Siteyi kullanan Kişiler site ile ilgili herhangi bir bilgi, içerik, yazılım, Kod yapısı gibi içerikleri kopyalanamaz, dağıtamaz, pazarlayamaz, Yasal olmayan hileler ile site üzerinde ve kod yapısında değişiklik yapamaz, Hile ile kullanıcılara açık paylaşım yapamaz, ve satışa çıkaramaz. Bu gibi durumlarda karşı taraf verilen zararı karşılamakla yükümlüdür. 

 Kullanıcılar Topluluk kurallarına uymak zorundadır. Kesinlikle rencide edici her türlü davranış ve ithamlar yasaktır. Kişilerin koruması gereken değerlere saygı duymak zorundadır. Türk aile ve ahlak yapısına uygun hareket etmek zorunda ve insanlara saygılı olmak durumundadır. Bir devlet büyüğüne karşı atıfta bulunulamaz. Sife içerisinde kanal şifreleri, kanal kayıt bilgileri, op veya adlin şifreleri dağıtılamaz. Bundan dolayı doğacak sorunları yaratan kişi karşılamakla mükelleftir.

Bu site içerisinde küfür, hakaret, iftira, tehdit, ırkçılık, yapmak, dil, din, soy, ırk, renk ayrımı yapmak, cinsel istismar, ahlaksız davranışlar, saygısız konuşmak ve yazmak Kesinlikle YASAKTIR. 

Site yönetimi izni olmadan herhangi bir sosyal medya ağında site reklamı yapmak, isim kullanmak, benzeri sahte isimlerle temsil etmeye çalışmak yasaktır.

Site içerisinde herhangi bir başka sohbet sitesi veya benzeri reklam amaçlı link paylaşmak, yasaktır. Seviyeyi düşüren türden yazışmalar, siyasi sohbetler yasaktır. Başka sitelere reklam yapmak yasak olmakla, bunu yapanlar kendileri sorumludur.

Yasak olarak belirlenen konularda site yönetimi tarafından belirlenen uzaklaştırma cezası uygulanır. Kullanıcı site ile ilgili hak talep edemez. 

Site içerisinde sohbet radyo oyun gibi bütün kanallarda görevli yetkili Kişiler ile münakaşaya girmek tartışmak ortamı germek siteden geçici yada kalıcı olarak atılmayı gerektirebilir. Bu Yetkin’inin insiyatifine kalmıştır.

Ayrıca aite içerisinde ilan, reklam, benzeri tanıtımlar yapılamaz. Bir başka marka veya firma temsil edilemez. Dış sayfalara açılan linklerin olduğu Web adreslerinin güvenliğinden diğer site sahipleri sorumludur. Bu Siteyi kullanımdan kaynaklı maddi veya manevi durumlardan kullanıcı kendisi sorumludur. Başka siteler veya bir başka şahıs ile yaşanacak olan bir sorunda, sorunu çıkaran kişi veya kişiler her türlü sorumluluğun sahibidir, bu site bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmez. Siteyi başka kişi kuruluş veya Kişiler ile mahkemelik eden paylaşım reklam veya ilan yapan Kişiler bu durumdan kendileri sorumludur.

Bu site gerektiğinde kullanım sözleşmesini değiştirme hakkına sahiptir ve her hakkını gizli tutar.