Yasal uyarı

Yasal uyarı

TURKCHATFAN Türk chat sohbet sitesinde yer alan içerikler ve yazılım site yöneticisine lisans sağlayıcı kurum kuruluş veya kişilere aittir. Bu Web sitesinde kullanılan argümanlar tamamı ile lisanslı ürün sağlayıcıları ve turkchatfan.com sitesinin kullanımı için tasarlanmıştır. Kullanılan lisanslı ürünlerin kullanım hakları lisans sağlayıcı kişi, kuruluş yada firmalara aittir. Turkchatfan.com dağıtıma açık lisanslı ürünlerin kullanımı için gerekli olan sözleşme yazışma ve benzeri faturaları elinde bulundurur. iş bu Web sitesinin içeriklerini, siteye ait kod yapısını, kısmen yada tamamen kopyalanması, çoğaltılması, satılması veya dağıtılması, başka sitelerde kullanılması yasaktır. 

İş bu sitenin veri tabanı, içerikleri, özel alanları Türkiyede yürürlükte olan 5846 sayılı kanun uyarınca (FSEK) koruma altına alınmıştır. İş bu gerekli olan hususlar kanun tam metninde bildirilmiştir. 

Turkchatfan.com içeriklerini korumak amacı ile aksi bir durumda gerekli olan yasal haklarını kullanacaktır. İş bu uyarılar site yönetimi tarafından yazılı olarak sunulmuştur